Cukrárna

Náš prostor v Punťově psí cukrárně nabízí skvělou příležitost pro všechny milovníky zvířat, kteří chtějí sdílet svůj čas s jejich čtyřnohými přáteli. Máme pro vás připravené pohodlné posezení, kde si můžete vychutnat skvělou kávu a relaxovat se svým mazlíčkem.

Poskytujeme nejenom vysoce kvalitní psí pochoutky, ale také prvotřídní kávu pro naše lidské zákazníky. Můžete si tedy udělat přestávku od rušného dne, posedět a užít si klidný okamžik se svým pejskem u nohou. Ať už preferujete espresso, cappuccino, latte nebo jakoukoliv jinou kávu, naše menu obsahuje širokou škálu možností, které uspokojí všechny gurmány.

 

IMG_0885

 

Navíc, naše prostředí je ideální pro setkání s dalšími milovníky psů. Můžete si popovídat o různých tématech týkajících se péče o psy, vyměnit si rady a tipy, nebo jednoduše sdílet radost ze společnosti svých čtyřnohých přátel. Punťova psí cukrárna je nejen obchodem s psími dobrotami, ale také komunitou lidí, kteří sdílejí lásku k našim nejlepším přátelům.

V Punťově psí cukrárně se snažíme vytvořit prostor, který je nejen přátelský pro psy, ale také inspirující a pohodlný pro jejich majitele. Naše kavárna je vybavena stylovým nábytkem, který vytváří útulnou atmosféru a nabízí perfektní místo pro relaxaci.

 

 interier

Plátěnka
150 Kč

Na mlsky pro Vaše čtyřnohé parťáky

120
1 položek celkem
Zpět do obchodu